רותח מהתנור

כשהייתה ילדה בריונים צחקו על כתם הלידה שעל פניה – לא תאמינו איך היא נראית היום כשהחלה לדגמן

כשהייתה ילדה בריונים צחקו על כתם הלידה שעל פניה – לא תאמינו איך היא נראית היום כשהחלה לדגמן

מריאנה מנדס, בת ה-24 מברזיל נולדה עם כתם לידה אשר מכסה חלק ניכר מהפנים שלה, דבר אשר לא מנע ממנה לדגמן בסט תמונות מדהים שמהווה עבורה הצהרה אמיתית לגבי המשמעות האמיתית של יופי נשי.

כתם הלידה, שמכסה חלק מהאף שלה, העין והלחי הימנית, נקרא גם "שומה מולדת מלנוציטית". זוהי תופעה שמתרחשת אצל אחד מ-200,000 תינוקות.

הדבר נגרם עקב כמות גבוהה של פיגמנט תחת העור, שגורם לאזור הנגוע להראות כהה יותר.

מריאנה עבר טיפולי לייזר כשהייתה רק בת 5 כדי להקטין את הכתם, מאחר ואמה חששה שתיפול קורבן לבריונות בשל כך, דבר שהוכח כמוצדק, כאשר מריאנה הייתה ילדה, היא ספגה בריונות וקללות איומות, היא אפילו סיפרה שאף חשבה לשים קץ לחייה.

היום מריאנה מתגאה בכתם הלידה שלה, כאשר היא מתפחת קריירה מוצלחת כסטייליסטית ודוגמנית, היום היא לא יכולה להיות גאה יותר ב"שונות" שלה.

"אני מרגישה יופה יותר ושונה מאחרים בגלל כתם הלידה שלי, יש אנשים רבים שבוהים בי ולא אוהבים את זה, אבל לא אכפת לי. כבר קראו לי 'מכוערת, ו-'מוזרה', אבל זה כבר לא מטריד אותי.

אנשים רבים שואלים אותי לגבי כתם הלידה שלי, ואומרים שאני צריכה לטשטש אותו עם קעקוע או איפור אבל לא אכפת לי להסביר להם מה דעתי. אני גאה בכך, זה חלק ממני ולמדתי לאהוב ולקבל את זה" מספרת מריאנה.

בנוסף מריאנה מרצה לגבי השוני שלה ואיך למדה לאהוב את עצמה, גם כשזה היה קשה ממש, והיא מעוררת השראה אצל אלפי אנשים מסביב לעולם.

View this post on Instagram

Hoje eu estou voltando para casa, voltando para o Brasil, meu país que eu tanto amo! Passei dias maravilhosos aqui na Inglaterra, país que também amo! Esses 40 dias foram de puro aprendizado aqui. Eu sou outra pessoa agora, tentando evoluir a cada dia e essa viagem me ajudou muito. Aqui eu senti sentimentos que jamais senti na minha vida. Eu encontrei pessoas “como eu”, eu me senti tão confortável com certas pessoas que conheci aqui. Passei por momentos de medo, de ansiedade, mas passei os melhores momentos aqui também! Tenho tanto a agradecer! Agradecer a @caringmattersnow por ter organizado a exposição, agradecer ao @mrelbank por ter feito as fotos! Agradecer todas as pessoas que me deram oportunidades de trabalho aqui. Meu trabalho como modelo tem o intuito de mostrar para o mundo que todos merecem se sentir representados na mídia e eu estou aqui dando minha cara a tapa para conseguir representar muitas pessoas que estão fora do tão falado padrão! Agradecer a todos que de alguma forma acrescentou algo na minha vida! Só tenho a agradecer por essa viagem! Meus olhos estão cheio de lágrimas nesse momento, mas lágrimas de alegria! Alegria de saber que eu estou seguindo o meu propósito! E obrigada a você que me acompanha por aqui, que me forças, que me dá carinho! Espero do fundo do meu coração ter divertido você com os meus stories, tem mostrado um pouco Londres para você. Braaaasil estou chegando ♥️

A post shared by Mariana Mendes (@marianamendes.m) on

המסר של מריאנה הוא שתאהבו את עצמכם לא משנה איך את נראים חיצונית ולא משנה מה אומרים לכם, כל בני האדם יפים לפי גודל הלב שלהם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *