רותח מהתנור

גבר חשף את האיבר שלו ברחוב מול רצה – מה שהוא לא ידע זה שהיא למדה קרב מגע בצה"ל

גבר חשף את האיבר שלו ברחוב מול רצה – מה שהוא לא ידע זה שהיא למדה קרב מגע בצה"ל

איה פולנסקי, בת 33, אם חד הורית לשלושה, יצאה לריצת הבוקר שלה כשנתקלה בגבר שחשף את עצמו בצורה מגונה.

איה חלפה על פני הגבר כשהוא חושף את איברו, מה שהוא לא ידע זה שהוא נטפל לאישה הלא נכונה מכיוון שפולנסקי היא מאמנת אישית ששירתה בחייל האויר בצה"ל ולמדה קרב מגע.

לאחר שאיה ראתה יותר מידי מהאיש, לקחה פולנסקי את העניינים לידיה והחליטה לרדוף אחריו (צפו בוידיאו בסוף המאמר).

בסופו של דבר, פולנסקי הצליח להצמיד את האיש לאדמה, היא צעקה לאנשים להתקשר למשטרה, אך לטענתה איש לא היה מוכן לעשות זאת ולהתערב.

"יצאתי לריצה, השעה הייתה שש בבוקר. היה לי יום נהדר. הקשבתי לפוד-קאסט פנטסטי,  נהניתי מהנוף היפה של בוסטון, הייתי בערך 3 מייל מהמקום שאני גרה. לפתע ראיתי בחור שמוריד את מכנסיו" אמרה פולנסקי ל-ABC News.

"פשוט הבנתי שזה לא בסדר ואני הולכת להביא את הבחור הזה, אז פשוט עשיתי פניית פרסה מהירה, רצתי די מהר כשהוא הניף את מכנסיו,  רדפתי אחריו ותפסתי אותו.

"ביקשתי מאנשים להתקשר למשטרה ולבקש עזרה אך איש לא עשה זאת, הורדתי את הידיים מעליו כי הבנתי שאף אחד לא יעזור לי והייתי צריכה לעשות זאת בעצמי".

פולנסקי לא הצליחה לרסן את האיש לפני שהגיעה עזרה כלשהי, והוא הצליח לברוח.

עם זאת, ישנם צילומי מעקב שהבחינו בו רץ בהמשך הדרך, המשטרה מחפשת את החשוד שעל פי הדיווחים- זכר לבן עם שיער קצר בצבע כהה, קו שיער נסוג, לבוש בגדי ריצה שחורים ואפורים ונעלי ריצה שחורות עם סוליות לבנות."

תגובות רבות ברשת עודדו את פולנסקי ושבחו אותה על הגבורה והאסרטיביות, מגיסא גולשים רבים הביעו ביקורת על כך שהגבר יכל להיות חמוש ולתקוף את פולנסקי וקרא לנשים "לא להיות גיבורות ולסכן את עצמן".

מה דעתכם על דרך הפעולה של איה במקרה? שתפו אותנו בתגובות!

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *